AKCE
  TESTY FUNKCE PÁTEŘE

  AŤ UŽ ZÁDA NEBOLÍ
  SPRÁVNÉ POHYBOVÉ NÁVYKY

  ZÁKLADNÍ REHABILITACE PÁTEŘE
  CVIKY NA PÁTEŘ

  CVIČENÍ DLE MOJŽÍŠOVÉ
  PRÁCE S DECHEM
  PĚT TIBEŤANŮ
  
PŘÍRODNÍ STRAVA
  CENÍK

UHLIČITÉ KOUPELE

Naši novinku mnozí znáte v mokré podobě, existuje však i suchá varianta UHLIČITÉ KOUPELE, kterou najdete v našem studiu – ulehnete do neprodyšného vaku s oxidem uhličitým na 40 minut, plyn se vstřebává, pokožka zvlhne, tělo se prohřeje a zpevní, vylepší se pleť, odstraní se celulitida. Z praxe je nejúčinnější aplikace asi 10ti suchých uhličitých koupelí během jednoho měsíce. Tuhle proceduru si oblíbila spousta známých osobností, mužů i žen.

 

 

Působení na lidský organismus

Cévní systém

Zpružnění cév, žil a vlásečnic zlepšení krevního oběhu, především prokrvení končetin a mozku potlačení vzniku křečových žil prevence vysokého krevního tlaku, infarktu, mozkové mrtvice, embólie, trombózy, poruch srážlivosti krve, revmatických nemocí, psychoimunologického selhání a dalších potlačení následků roztroušené sklerózy účinná detoxikace organismu.

Hormonální systém

Zvýšená činnost všech žláz s vnitřní a vnější sekrecí zdravé zvýšení tvorby růstových a sexuálních hormonů, tím i sexuality redukce nebo odstranění potíží souvisejících s klimaxem u žen s bolestivou a nepravidelnou menstruací větší prokrvení i tvorba hormonů působí jako prevence proti stárnut.

Nervový systém

Posílení nervového systému výrazné zlepšení imunity organismu zklidnění nervové soustavy, léčba depresí, migrén, nespavosti, neuróz a dalších zlepšení funkce vegetativního nervového systému – funkce srdce, ledvin a jater, zvýšení kapacity dýchání mírnění menstruačních bolestí a bolestí páteře potlačení neklidu a trémy.

Pohybové ústrojí

Lepší zásobování buněk kyslíkem a živinami, rychlejší odplavení odpadních látek a účinnější regenerace prevence a léčba revmatismu potlačení řídnutí kostí zmírnění nebo odstranění lymfatických otoků ústup bolestí svalů a kloubů

Pokožka

Snížení viskozity kůže, zvýšené prokrvení, okysličení a výživa pokožky rychlejší hojení popálenin, zranění a jizev po úraze nebo operaci nejenom na povrchu těla zlepšení kožních onemocnění (kromě atopického ekzému) zmírnění celulitidy tlumení důsledků alergií zjemnění a zvláčnění pokožky omezení hyperigmentace a stařeckých bradavic.

Psychika

Celkově uvolňující a euforizující účinek.

Pro sportovce

Suché uhličité koupele představují pro sportovce výbornou metodu účinného zvýšení výkonu i rychlejší regenerace po něm. Intenzivnější prokrvení, lepší zásobení kyslíkem i živinami, společně s vyšší produkcí hormonů zvyšuje všechny základní složky sportovního výkonu, kterými jsou rychlost, síla a vytrvalost. Při užití suché uhličité koupele po tréninku dochází k rychlejšímu odplavení odpadní látek a efektivnější obnově energetických zdrojů organismu, čím se snižuje doba pocitu bolesti a únavy. Tělo je pak schopno podat dříve lepší výkon.

Pro seniory

Suchá uhličitá koupel je velmi vhodná i pro starší lidi, kteří mohou bez jakéhokoliv rizika účinně posílit svůj organismus v mnohých ohledech.

Celkový efekt suchých uhličitých koupelí doplňuje euforizující účinek CO2. Určeno pro všechny věkové kategorie (ženy, muže, děti)!

 

  TaoMassage © 2014