AKCE
  TESTY FUNKCE PÁTEŘE

  AŤ UŽ ZÁDA NEBOLÍ
  SPRÁVNÉ POHYBOVÉ NÁVYKY

  ZÁKLADNÍ REHABILITACE PÁTEŘE
  CVIKY NA PÁTEŘ

  CVIČENÍ DLE MOJŽÍŠOVÉ
  PRÁCE S DECHEM
  PĚT TIBEŤANŮ
  
PŘÍRODNÍ STRAVA
  CENÍK

OBCHOD

 

Konopný protein 50%

 

Sortiment

  THAJSKÁ MAST
  SPIRULINA
  RDESNO
  QUINUA
  MLADÝ ZELENÝ JEČMEN
  MLADÝ ZELENÝ JEČMEN
      (SUŠENÁ TRÁVA)
  MLADÁ PŠENICE
  MAGUI BERRY
  KONOPNÝ PROTEIN
  JIOGULAN
  CHLORELLA
  CHIA
  ACAI

Máte ochablé svalstvo?Chtěli by jste mít krásně tvarovanou postavu? S nárůstem svalové hmoty Vám pomůže konopný protein.
Konopný protein je produkt s jedinečnými nutričními hodnotami, skvělý pro sportovce, děti či vegetariány.
Konopný protein se připravuje zpracováním a prosetím konopných semen.
Jedná se o 100% přírodní produkt bez přidaného cukru, barviva či konzervačních látek. Neobsahuje žádné příchutě ani lepek.
Jak již napovídá samotný název tento produkt obsahuje vysoké procento bílkovin a to až 50%, což je více než např. v hovězím mase, které obsahuje cca 30% bílkovin. Bílkoviny jsou základním stavebním kamenem, který přispívá k růstu svalové hmoty. Svaly které již máte vám také pomůže udržet. Proteiny jsou nezbytné pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Dospělým pak pomáhají k udržení normálního stavu kostí. Svaly Vám pochopitelně nenarostou sami od sebe, ale v kombinaci s cvičením a vysoko-proteinovou dietou dosáhnete krásně tvarované postavy. Konopný protein je ideálním přípravkem, chcete-li přibrat svalovou hmotu na úkor tuků v těle a vyrýsovat si postavu. Každý kulturista Vám potvrdí, že proteiny jsou nezbytnou součástí jeho jídelníčku. Ty jsou totiž nezbytné při obnově a zejména růstu svalové hmoty. Svaly také spalují více kalorií, čím více tedy svalů naberete budete více energii pálit a dále hubnout.
Skvělé nutriční hodnoty předurčují užívání konopného proteinu sportovcům, těžce fyzicky pracujícím osobám, kteří potřebují kvalitní výživu, ale je výborným zdrojem bílkovin např. i pro děti a všechny lidi vyznávající zdraví životní styl, kteří si potrpí na kvalitní potraviny. Skutečnost, že konopný protein je produkt výhradně rostlinného původu jistě potěší vegetariány i vegany. Zejména pro tyto skupiny může být konopný protein vhodným prostředkem pro doplnění nezbytných bílkovin. Dobrou zprávou pro celiaky je, že neobsahuje lepek a může tak sloužit i k obohacení jejich jídelníčku.
Obsah: Konopný protein obsahuje vysoké procento kvalitních bílkovin a to až 50%. Mluvíme zde o kompletní bílkovině, o níž jako o jedné z mála můžeme říci, že má všech 20 aminokyselin vyskytujících se v přírodě. Z nich 8 esenciálních , které si naše tělo není schopno samo vytvořit a jsme tak zcela odkázáni na jejich přísun v potravě. Konopný protein je také zdrojem důležitých omega-3,6 i 9 nenasycených mastných kyselin.

Nutriční hodnoty na 100g
Energetická hodnota 1496KJ/357kcal 448,8KJ
Bílkoviny 50g
Sacharidy 7,8g
Tuky 14,1g
Nasycené mastné kyseliny 1,7g
Polynenasycených mastných kyselin 9,8g
Omega-3 mastných kyselin 2,0g
Omega-6 mastných kyselin 7,5g
Z nichž mononenasycených mast.kys. 2,0g
Omega-9 mastných kyselin 1,8g
Železo 25mg
Magnesium 380mg

Konopný protein neobsahuje aktivní složku konopí THC. Není tedy třeba se bát jeho účinků. Nemá žádný vliv na lidskou psychiku a je vhodný pro dospělé stejně jako pro děti.
Dávkování a způsob užití: každý den 1 polévkové lžíce rozmíchat ve 250 ml tekutiny (voda, džus, atd.) a vypít před jídlem. Pro sportovce, 2 – 3x denně 2 lžičky. V ideálním případě 30 minut před a po tréninku.
Tip na svačinku: rozmíchejte 1 polévkovou lžíci konopného proteinu s bílým jogurtem a banánem.
Cena: 250g - 179 Kč

 

  TaoMassage © 2014