AKCE
  TESTY FUNKCE PÁTEŘE

  AŤ UŽ ZÁDA NEBOLÍ
  SPRÁVNÉ POHYBOVÉ NÁVYKY

  ZÁKLADNÍ REHABILITACE PÁTEŘE
  CVIKY NA PÁTEŘ

  CVIČENÍ DLE MOJŽÍŠOVÉ
  PRÁCE S DECHEM
  PĚT TIBEŤANŮ
  
PŘÍRODNÍ STRAVA
  CENÍK

OBCHOD

 

Acai berry prášek

 

Sortiment

  THAJSKÁ MAST
  SPIRULINA
  RDESNO
  QUINUA
  MLADÝ ZELENÝ JEČMEN
  MLADÝ ZELENÝ JEČMEN
      (SUŠENÁ TRÁVA)
  MLADÁ PŠENICE
  MAGUI BERRY
  KONOPNÝ PROTEIN
  JIOGULAN
  CHLORELLA
  CHIA
  ACAI

Nabízíme 100% čistý prášek z mrazem sušeného ovoce acai - EUTERPE OLERACEA Acai se v posledních letech stalo jedním znejoblíbenějších ovocných plodů na světě.

Acai se díky svým pozitivním vlastnostem právem řadí mezi úzkou skupinu vybraných potravin s vysokou výživovou hodnotou „ Super Foods “.
Acai jsou plody palmy Euterpe oleracea, která se vyskytuje v Amazonii. Palma Acai dorůstá až 25 m a plodí kolem 20kg plodů, které jsou významným prvkem v potravě zdejšího obyvatelstva.
Plody acai mají temně tmavou barvu díky přírodní látce anthokyaninu a kakaovou vůni a chuť.
Acai obsahuje vitamíny: B1, B2, B3 C, E, A, minerály, nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, flavonoidy, bílkoviny, vlákninu a především antioxidanty.
Acai se může stát skvělým prostředkem pro doplnění potřebných vitamínů a dalších prospěšných látek našemu tělu.
Vhodné je užívání především u jedinců, jenž jsou vystaveni vlivům volných radikálů nejčastěji (kuřáci, pesticidy a chemická hnojiva v potravě, nadměrné slunění, znečišťující látky z okolí).

Tradiční užití: 2 lžičky prášku rozmíchat ve vodě, džusu, šťávě a vypít nalačno. Vhodné užívat 3x denně před jídlem po dobu aspoň 10 dnů, optimálně 21. Pro desetidenní kůru je vhodné 100g balení
Surovina pro přípravu bylinného čaje - nálevu
TIP na přípravu: požadované množství nejprve vložíme do sklenice, přidáme pouze 2x více vody nežli obsahu prášku a rozmícháme na hustou pastu. Tuto pastu již libovolně doředíme tekutinou, přičemž nevznikají hrudky.

Cena: 100g - 400 Kč

 

  TaoMassage © 2014